W naszych obiektach działają m.in.:

Mikołowska 73

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatyzowanych pomieszczeń handlowo-biurowych oraz magazynowych mieszczących się w kamienicy przy ul. Mikołowskiej 73 w Rybniku. W budynku dostępnych jest kilkanaście lokali przeznaczonych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Budynek po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2017 roku, bardzo dobry dojazd asfaltowy dla dużych samochodów, 2 bramy wjazdowe, dodatkowe wejścia dla dostaw. Istnieje możliwość wynajęcia części powierzchni. Świetna lokalizacja, przy bardzo ruchliwej drodze (wyjazd z Rybnika w kierunku Katowic), blisko śródmieścia.

 

Parter - Sala sprzedażowo-magazynowa

o powierzchni 367,5m2 idealna na prowadzenie działalności handlowej (hurtownie / sprzedaż detaliczna) usługowej lub magazynowej. Największe pomieszczenie o powierzchni 318,05m2 i wysokości 505cm, wraz z dużą antresolą, pomieszczeniami biurowymi (37,5m2), oraz zapleczem socjalnym (12m2). Dodatkowo dostępne są mniejsze pomieszczenia magazynowe.

 

Parter

Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia na lokale handlowe, usługowe lub biurowe. Wejście poprzez główne drzwi do budynku lud istnieje możliwość dobudowania indywidualnego wejścia bezpośrednio od frontu ("z chodnika").

Piętro I, Piętro II

Pierwsze i drugie piętro to doskonałe miejsca dla działalności biurowej, kancelarii prawnych, biur rachunkowych, szkół językowych, itp.

 

 Lokalizacja:

 

Prezentowane zdjęcia przedstawiają niektóre z dostępnych pomieszczeń: